Elérhetőségek

Megközelíthetőség Távolság (km) Időtartam (perc) Közlekedési eszköz
Budapest, Ferihegyi repülőtér 62 60 személygépkocsi
Budapest, Városközpont 48 50 személygépkocsi
Budapest, Újpest – Városkapu 34 80 távolsági autóbusz
Budapest, Hajóállomás 49 195 hajó

GPS: N47 45.890′ E18 57.225′
2025 Visegrád, Lepence-völgy hrsz.: 1213
Tel.: +36 26/801 900
Fax: +36 26/801 918
info@thv.hu

Egyéni értékesítés (szobafoglalás, érdeklődés, vendégkapcsolatok)

info@thv.hu

Herédi Andrea
Tel: +36 26/801-915
Fax: +36 26/801-914
handrea@thv.hu

Terenyei Edit
Tel: +36 26/801-911
Fax: +36 26/801-914
terenyeie@thv.hu

Herr Adrienn
Tel: +36 26/801-910
Fax: +36 26/801-914
herrad@thv.hu

Konferencia és rendezvényszervezés

sales@thv.hu

Cserta Nikoletta
Tel: +36 26/801-908
Fax: +36 26/801-914
csertan@thv.hu

Lange Csilla
Tel: +36 26/801-941
Fax: +36 26/801-914
langecs@thv.hu

Tóth Zoltán
Tel: +36 26/801-913
Fax: +36 26/801-914
tothz@thv.hu

Marketing, Promóció

marketing@thv.hu

Wellness információ

Tel: +36-26/801-960, +36-26/801-963, +36-26/801-970

VEZÉRIGAZGATÓ

Nádas Gábor

Tel: +36 26/801-990

Fax: +36 26/801-997

nadasg@thv.hu

Üzemeltetési Igazgató

Hága Péter

Tel: +36 26/801-975

Fax: +36 26/801-997

hagap@thv.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

Nagy-Bándli Zsófia

Tel: +36 26/801-912

Fax: +36 26/801-914

nagybandlizs@thv.hu

SZÁLLODAI ÜZLETVEZETŐ

Schnabel Dániel

Tel: +36 26/801-917

Fax: +36 26/801-918

schnabeld@thv.hu

GYÓGYÁSZATI ÉS WELLNESS VEZETŐ

Gyurasza Ildikó

Tel: +36 26/801-943

Fax: +36 26/801-971

gyuraszai@thv.hu

KONYHAFŐNÖK

Ványi László

Tel: +36 26/801-926

Fax: +36 26/801-923

vanyil@thv.hu

Thermal Hotel Visegrád****superior
Thermal Hotel Visegrád Zrt.

2025 Visegrád, Lepence-völgy hrsz. 1213.
Telefon: +36 26-801-900, Fax: +36 26-801-918
Adószám: 12565317-2-13
Cégjegyzékszám: 13-10-040734

Árkalkuláció, szobafoglalás

Ajánlatkérés

Kérjen kollégáinktól árajánlatot, 24 órán belül válaszolunk!

Kérje ajánlatunkat most